utěrky z REŽNÉ bavlny 50x70cm 3ks OBŠITÉ ČERNĚ

Značka: SleepWell

Bavlněné utěrky s motivem režná bavlna v barvě černě obšitá dodají vaší kuchyni šmrnc a praktičnost.

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
13.5.2025
278 Kč
utěrky z REŽNÉ bavlny 50x70cm 3ks OBŠITÉ ČERNĚ
Značka: SleepWell

Utěrky z režné bavlny obšité černě jsou minimalistickým skvostem pro všechny, kdo ocení jednoduchost, funkčnost a přírodní materiály. Nepotisknutý povrch s jemným nádechem surového lnu působí přirozeně a autenticky.

Režná bavlna má skvělou savost a je odolnější vůči každodennímu používání. Černé obšití dodává celku kontrast a jemný detail, který zaujme na první pohled. Výborně se hodí do kuchyní inspirovaných skandinávským nebo wabi-sabi stylem.

Tento kousek je ideální pro ty, kdo nechtějí kompromisy mezi estetikou a praktičností. Je to důkaz, že i obyčejná utěrka může být krásná a vkusná.

Každé balení obsahuje 3 kusy kvalitních bavlněných utěrek o rozměru 50 × 70 cm. Jsou vyrobené z příjemné, odolné bavlny, která se hodí do každé domácnosti.


✅ Informace o produktu:

  • Rozměr: 50×70 cm
  • Balení obsahuje: 3 kusy
  • Materiál: 100 % bavlna
  • Vysoká savost a jemnost
  • Praktický motiv: Režná bavlna
  • Barevné provedení: černě obšitá

🧼 Doporučená péče:

Perte na 40 °C bez aviváže. Sušte volně nebo na nízký stupeň v sušičce.

👉 Více o péči najdete v našem článku: Jak pečovat o utěrky z bavlny


ℹ️ Upozornění:

Barvy na fotografiích se mohou lehce lišit v závislosti na nastavení monitoru.


🧡 Další kousky, které si zamilujete:

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Bezpečnostní kontrola